FAQS

Firma Cyber Strefa Jakub Suliński będąca właścicielem marki  na podstawie art. 6 rozporządzenia RODO przetwarza dane osobowe klientów w bardzo ograniczonym zakresie. Każdy proces przetwarzania ma na celu jedynie dokonanie rezerwacji, wykonanie zamówionej usługi oraz rozliczenie z organami Administracji Publicznej.

Pewnie, że tak- w naszej ofercie mamy ok. 10 najpopularniejszych doświadczeń MULTIPLAYER. Trzeba jednak pamiętać, że nie wszystkie światy pozwalają na wspólną zabawę.

W szerokiej ofercie Virtual Cafe znajdą Państwo aplikacje zarówno dla dzieci jak i dorosłych. PRzykłądowo symulator świętego mikołaja, Fruit Ninja, czy apokalipsa zombie dla dorosłych.

Pewnie, że tak- zombie, wojna, skok z wieżowca… U nas nie zabraknie ekstremalnych wrażeń 🙂

Podczas każdej rezerwacji do Państwa dyspozycji zostaje instruktor, który każdemu przybliży obsługę sprzętu, a w trakcie będzie proponował najciekawsze światy.

W szerokiej ofercie Virtual Cafe znajdą Państwo aplikacje zarówno dla dzieci jak i dorosłych. PRzykłądowo symulator świętego mikołaja, Fruit Ninja, czy apokalipsa zombie dla dorosłych.

Oczywiście, że tak. VR to świetna zabawa dla starszych i młodszych. Dolna granica wieku to sprawa bardzo indywidualna i zależy jedynie od odwagi dziecka. Z naszego doświadczenia wynika, że VR jest świetną zabawą dla dzieci już od 8 roku życia.

W ofercie salonu znajduje się obecnie ok. 65 różnych światów w trakcie rezerwacji można dowolnie zmieniać światy, ale trzeba pamiętać że każda z aplikacji zajmuje ok 10-15min.

W salonie udostępniamy 4 stanowiska, co nie oznacza, że w jednym momencie nie może być więcej niż 4 osoby. Na miejscu posiadamy stoliki z 15 miejscami siedzącymi oraz duże telewizory, na których wyświetlany jest obraz graczy. Sprawia to, że wielką frajdę mają nie tylko osoby akurat grające ale również i widzowie 🙂 Optymalna ilość osób to mieści się w granicach 20os.

Zabawa w naszym studio pozwoli Wam wybrać się w miejsca, które są poza zasięgiem każdego z nas. Wyprawa na szczyt Mount Everest, stanięcie na krawędzi Nowojorskiego wieżowca, lot w kosmos, podziwianie głębin oceanu, przeżycie apokalipsy zombie, czy też gwiezdne wojny- u nas przeżyjecie to wszystko i wiele więcej…

W dużym skrócie, na głowę zakładamy gogle do symulacji VR oraz słuchawki, a do rąk bierzemy kontrolery. Cały osprzęt umożliwia wejście w wirtualny świat, poruszanie się po nim a nawet wchodzenie w interakcje np. poprzez łapanie przedmiotów rzucanie etc. Każdy z naszych gości może wczuć się w rolę wymarzonego bohatera.

W naszym studio dajemy do Państwa dyspozycji 4 stanowiska VR, koszt jest zależny od długości czasu i ilości wynajętych stanowisk, nie płacimy za osoby. Im więcej osób tym taniej. Tak więc zbieraj paczkę znajomych i wpadajcie 🙂

W naszej ofercie najkrótszym czasem wynajmu stanowiska jest 30min, co pozwala na zobaczenie ok. 3 różnych światów. Jeśli chcesz przyjść pierwszy raz warto zastanowić się nad  60 minutami  co pozwoli zobaczyć większość ciekawych aplikacji i nie pozwoli się zmęczyć 😉

Oczywiście 🙂 Producenci przewidzieli taką możliwość, jeśli nie lubisz nosić soczewek kontaktowych z pewnością uda Ci się skorzystać w okularach. (Czasem problemem przy założeniu gogli  są zbyt duże oprawki)

Zdecydowanie nie! W naszym salonie płacimy za stanowisko nie za aplikacje, w trakcie wizyty instruktor pomaga wybrać każdemu najciekawsze aplikacje dzięki czemu nie musisz tracić czasu i zapoznawać się z wszystkimi przed wizytą u nas 🙂